Foto: Hydrotour

 

Cestovná kancelária Hydrotour prináša slovenským dovolenkujúcim novú exotickú destináciu – kráľovský Bahrajn. Priame nonstop lety z Bratislavy do Bahrajnu trvajú iba 5 hodín a štartujú už od októbra 2023, 2 krát týždenne.

 

Hosťom budú k dispozícii luxusné hotelové rezorty Vida Beach Resort Marassi Al Bahrain 5* a Address Beach Resort Bahrain 5* s kvalitnými all inclusive službami a nádhernými plážami s jemným bielym pieskom. Oba hotely majú priamy vstup do nového obchodného centra postaveného spoločnosťou Emaar, ktorá vybudovala aj známy Dubai Mall, najväčšie obchodné centrum na svete. O program pre deti i dospelých sa budú starať slovensky hovoriaci animátori cestovnej kancelárie Hydrotour, ktorí spolu so skúsenými delegátmi budú hosťom permanentne k dispozícii.

 

Bahrajn Hydrotour2

Foto: Hydrotour

 

Atraktivitu kráľovstva umocňujú výlety k rozprávkovým plážam, na fascinujúce miesta opradené slávnou históriou ostrova, neobjavené prírodné skvosty či historické pamiatky Saudskej Arábie, ale i na unikátny okruh Formuly 1 v srdci bahrajnskej púšte. Hostí určite uchváti moderné hlavné mesto Manáma s obchodnými centrami, promenádami s množstvom reštaurácii a barov, unikátna mešita i staré mesto s uličkami s množstvom obchodov ponúkajúcich orientálny tovar.

 

Bahrajn Hydrotour3

Foto: Hydrotour

 

OMÁN

Cestovná kancelária Hydrotour štartuje ôsmu sezónu do najobľúbenejšej exotickej dovolenkovej destinácie - Ománu. Priame nonstop lety do mesta Salalah budú každú sobotu od októbra 2023 do mája 2024 štartovať z Bratislavy, vo vybraných termínoch i z Košíc.

 

Oman Hydrotour1

Foto: Hydrotour

 

Na príjemný oddych budú k dispozícii obľúbené luxusné hotelové rezorty Fanar Hotel & Residences a Salalah Rotana Resort, pre najnáročnejších i luxusný Al Baleed Resort Salalah by Anantara.

Dominantou oblasti Salalah sú unikátne pláže s jemným bielym pieskom, ideálne na dlhé romantické prechádzky. Hostia ocenia vynikajúce služby all inclusive i množstvo aktivít pre celú rodinu. K dispozícii sú slovensky hovoriaci animátori cestovnej kancelárie Hydrotour i skúsení delegáti, ktorí sú hosťom permanentne k dispozícii.

 

Oman Hydrotour2

Foto: Hydrotour

 

Pin It