slovaktual

 

MODERNÉ OKNÁ MUSIA SPĹŇAŤ NÁROČNÉ POŽIADAVKY NA KVALITU, TEPELNÚ A ZVUKOVÚ IZOLÁCIU, BEZPEČNOSŤ AJ DIZAJN. V SLOVAKTUALE SI TO VEĽMI DOBRE UVEDOMUJEME. VYSOKÉ ŠTANDARDY PRE OKNÁ A DVERE SME NASTAVILI HNEĎ NA ZAČIATKU A SÚSTAVNÝMI INVESTÍCIAMI DO NOVÝCH TECHNOLÓGIÍ ICH KAŽDÝ ROK ZVYŠUJEME.

Dnes, 30 rokov od vzniku spoločnosti, je Slovaktual jednoznačným lídrom na trhu a okná Slovaktual sú značkou kvality, overenou tisíckami spokojných zákazníkov na Slovensku aj v zahraničí.

V čom spočíva úspech okien z Pravenca?

Vždy sme sa usilovali byť čo najbližšie k zákazníkovi. Doslovne aj obrazne. Každé okno alebo dvere, ktoré u nás vyrobíme, sú jedinečné. Nielen rozmermi, ale aj zvolenými materiálmi, parametrami, farbou či doplnkami. Presne v súlade s konkrétnym projektom. 

Nájdete u nás špičkové okná pre budovy s takmer nulovou potrebou energie, optimálne riešenia pre väčšinu novostavieb, ale tiež rozumnú voľbu pre rekonštrukcie. Ako v plaste, tak aj v hliníku.

V posledných troch rokoch sme masívne investovali do novej haly a moderných technológií. Dnes si sami laminujeme profily na naše okná a dvere a vyrábame vlastné izolačné sklá s teplým rámikom. Mimochodom, teplý dištančný rámik je v našich oknách štandardom bez príplatku.

V priebehu 30 rokov sa nám podarilo vytvoriť najrozsiahlejšiu sieť vzorkových predajní, takže sme dostupní v každom regióne Slovenska. Predajcov a ich montážne partie pravidelne školíme a dbáme na to, aby naše okná vždy správne a profesionálne namontovali.

Predajcovia poskytujú odborné poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a zabezpečujú montáž a servis. Popri oknách a dverách, samozrejme, ponúkajú aj tieniacu techniku a príslušenstvo. Vo vzorkových predajniach sú k dispozícii funkčné vzorky okien a dverí, vzorkovníky laminácií a farieb.

Okná sú investíciou na podstatné obdobie života. My sa oknám venujeme desaťročia. Sústavne inovujeme a zdokonaľujeme. Aj preto dokážeme úspešne držať krok s modernou architektúrou a byť prvou voľbou každého zákazníka.

Screenshot 1

slovaktuallogo

Pin It