C02 Post PostČaro mobilných domov objavili v zahraničí už dávno, no ani Slovensko nie je veľmi pozadu. Moderné mobilné domy s ekologickým cítením majú aj architekti z DEVLEV, ktorí navrhli pod značkou Kolodom domy na kolesách pre rodiny s deťmi, pre zarytých cestovateľov i pre tých najnáročnejších investorov.

 

Stavby s kompaktnými rozmermi, medzi ktoré patria aj mobilné domy, sú čoraz viac vyhľadávané najmä v teplých mesiacoch. Mnohým slúžia mobilné domy ako celoročné bývanie, iným zas ako víkendová chata či domček na záhrade. Za dobrú investíciu považujú mobilný dom Kolodom práve tí investori, ktorý ho ponúkajú na prenájom ako AIR BNB, domček pri mori či na kemping. Slovenské mobilné domy Kolodom zahŕňajú hneď viacero výhod, vďaka ktorým môžu konkurovať aj tým najmohutnejším rodinným domom.

 

Kolodom FAMILY

 

Ekológia na prvom mieste

Ekologické domy sú známe svojou prírodnou izoláciou (ovčia vlna), využívaním biodosiek (preglejky), šetrnosťou k prírode a vysokou mierou recyklácie. Zodpovedný prístup k prírode dodržiavajú aj vďaka suchému procesu stavby domu či jedinečným vlastnostiam slovenského dreva.

 

Pozemok bez sietí – off grid

Mobilný dom Kolodom sa hodí aj na pozemok bez dostupných sietí, ktoré na ňom môžete, no nemusíte mať. Veľkým bonusom je tiež fakt, že ho môžete pristaviť aj na mierne svahovitom či úzkom pozemku a nezasahuje do ochranných pásiem pozemku.

 

Kolodom CAMPING

 

Alfou a omegou sú použité materiály

Mobilné domy sú vlastne drevodomy na kľúč, pričom sú postavené len z pevných a kvalitných materiálov. Vďaka tomu sú vhodné na celoročné bývanie pre viacero osôb. Takúto podobu bývania zabezpečuje modularita domov, ktoré viete jednoducho spájať a rozpájať do domu väčších rozmerov.

 

Montované mobilné domy

Celý proces výstavby týchto domov je uskutočnený v uzatvorených priestoroch haly, vďaka čomu nie je ovplyvnený vplyvmi počasia. Za samozrejmosť treba brať aj dovoz hotového výrobku na vami určené miesto.

Kolodom CAMPING podorys

 

Vyberte si svoj Kolodom RELAX, FAMILY, HOLIDAY, AIR BNB či CAMPING alebo sa príďte pozrieť na vzorový model a presvedčte sa o ich kvalitách na vlastné oči.

Pin It