Pin It

 

ForArch_2012_150x100
23. medzinárodný stavebný veľtrh
FOR ARCH ocenil najlepšie vystavené produkty (GRAND PRIX) a najlepšie expozície (TOP EXPO).

 

 

 

Porotu zaujala Teplovodná kombinovaná pec BI-FIRE mid na drevo a pelety spoločnosti František Dušek – DUFA, Sanačná sada Heluz Profi firmy HELUZ cihlářský průmysl, Poklop z recyklovaného PVC od firmy REPLAST PRODUKT, Okno PROGRESSION spoločnosti Slavona a vykurovacia vložka BURNET 400 Linea mini od firmy TEMR – HOŘÁK. Ceny za najlepšie expozicie získali spoločnosti AQUAMARINE SPA, SUMERU COMPANY a PRESBETON Nova.

 

„Tento rok to mala porota naozaj ťažké, do súťaže bolo prihlásených veľa zaujímavých a inovatívnych exponátov," uviedol Ing. Svatopluk Zídek, predseda poroty GRAND PRIX. „Zároveň každoročne zaznamenávame rastúcu úroveň expozícií. Laureáti TOP EXPO poňali svoje prezentácie originálne a zaujali mnohých návštevníkov," dodal Martin František Přívětivý, riaditeľ obchodného tímu veľtrhu FOR ARCH.

 

ForArch2012_hala5

 

FOR ARCH každý rok predstavuje novinky z mnohých oblastí. Pravidelne sa tu prezentujú významní výrobcovia, dodávatelia, remeselníci, investori, developeri a zástupcovia ďalších sektorov, súvisiacich so stavebníctvom. FOR ARCH, ako stavebný veľtrh s najdlhšou tradíciou v Českej republike, je pre českých i zahraničných vystavovateľov výbornou príležitosťou na prezentáciu svojich služieb a výrobkov v medzinárodnej konkurencii. Veľtrh neoslovuje len odborníkov, zaujímavé informácie a tipy tu nájdu i súkromníci, ktorí plánujú napríklad stavať či rekonštruovať dom. Na výstavnej ploche vyše 18 tisíc metrov štvorcových ponúkol FOR ARCH a súbežné stavebné veľtrhy okrem výstavných expozícií bohatý sprievodný program plný prednášok, workshopov, konferencií a súťaží.

 

text: Barbara Turčíková
foto: archív FOR ARCH

 

 

Pin It