Ambíciou druhej fázy projektu je priniesť výnimočné bývanie tým, ktorí by za iných okolností začínali pri bytoch v úplne odlišnom štandarde bývania. Čerešne fine living sú však venované najmä mladým rodinám, ktoré dbajú na to, kde budú ich potomkovia vyrastať a obetujú komfort mestského prostredia zdravému životu bez stresu a hluku. 

 

 

„Veríme, že majiteľov nových bytov potešíme najmä nadštandardnými prvkami, ktoré sme doteraz používali iba v našich prémiových projektoch,“ uvádza projektový manažér Čerešní Juraj Privrel a dodáva, že ceny sú zverejnené od 5. októbra 2019. Príjemným prekvapením je cenová politika bytov, ktoré aj napriek svojmu vysokému štandardu vybavenia a bezproblémovosti lokality vyhovejú aj novozaloženým rodinám.

 

 ceresne exterier fine living stavebnictvo byvanie

 

 

Generálnym dodávateľom stavby je aj tentokrát renomovaná stavebná spoločnosť ISE, ktorá už realizovala úspešný projekt Gansberg Koliba. Ten istý osvedčený tím bude mať tentoraz na starosti aj stavbu projektu Čerešne fine living. Spoločnosť ISE získala za svoje stavby množstvo prestížnych ocenení, okrem iných titul Stavebná firma roka či CEZAR – cenu za architektúru. Technický dozor zabezpečí takisto skúsená spoločnosť TDI Kompleting a dá sa teda povedať, že o kvalite realizovaného projektu nemožno pochybovať.

 

 

ceresne fine living druha faza exterier stavebnictvo byvanie

 

 

Inšpiráciou pre tento projekt bol život a pohľad na developerský boom satelitných oblastí, respektíve sídlisk. Pravda, nemožno hovoriť len o pozitívnom vplyve. Azda práve preto sa projekt Čerešne fine living dostáva o niekoľko úrovní vyššie voči konkurencii. So zreteľom na funkčnosť a takisto budúcnosť lokality pristupoval tím architektov a projektantov k tomuto bytovému komplexu s obzvlášť zvláštnou pozornosťou k životu vnútri komunity. Zameral sa pritom na otázky každodenného života, čo potvrdzuje aj fakt, že prémiový štandard vniesli nielen do bytových jednotiek, ale aj do zdieľaných priestorov a v neposlednom rade do okolitého vybavenia – či už ide o vodnú lagúnu, komunitnú záhradu alebo dvory s detskými ihriskami. Modernizácia a nároky na plnohodnotné využitie týchto zón sa totižto odrážajú aj na prevedení a návrhu tejto časti projektu.

 

 

 

ceresne fine living druha faza vertikalne zahrady stavebnictvo byvanie

 

 

 

Už len skutočnosť, že pochôdzna strecha je riešená ako obytná, svedčí o tom, že nie odignorovaný žiadny z aspektov bývania v apartmánoch Čerešne fine living. S podobne živým záujmom sú stvárnené aj spomínené plochy určené na aktívne trávenie voľného času. Snádˇnajvýraznejšie sa to prejavuje pri stvárnení oddychového námestia vo vnútrobloku, ktoré je prepojené vodnou lagúnou, detským ihriskom, mierne svahovitým terénom a crossfitovou zónou. Vnútroblok však nesupluje akýsi nedostatok zelene "za hranicami" Čerešní. Práve naopak, verne kopíruje a dopĺňa prírodné prostredie, ktoré ho obklopuje.

 

 

ceresne fine living itb development byvanie vzorovy byt stavebnictvo byvanie

 

 

Čerešne fine living vo svojom začiatku sľubujú plnohodnotné a nadštandardné bývanie, ktoré poskytne všetko, čo si môže mladá rodina od moderného života v prímestskej časti priať. Dostupnosť do prírody a komunitné záhrady sú čoraz viac tým, čo je pre rozvoj nových komunít zásadné. Rovnako aj možnosť individualizácie, ktorá je úplným obratom voči zaužívanej jednotnej výstavbe bytových buniek. Takzvaný moderný co-housing umožňuje každému majiteľovi upravovať svoje bývanie v určitých štádiách realizácie tak, aby sa zhodoval s jeho ideálom životného priestoru. Je preto dobré vedieť, že aj tieto mimoriadne vzácne hodnoty ako svojskosť, bezpečnosť či dlhotrvácnosť, boli už na samom začiatku projektu vzaté na zreteľ.

 

 

ceresne fine living druha faza stavebnictvo byvanie

 

 

Okúste vyšší štandard bývania

www.ceresne.sk

 

 

 

 

 

 

 

Pin It