hala pre chov zvierat ext

logo priestor pre vas biznis zlte

 

AVG GROUP je známym slovenským výrobcom hál, ktoré sú vyrobené v certifikovanom výrobnom závode podľa prísnych európskych noriem a vnútropodnikových smerníc. Výroba hál AVG ponúka najlepšie konštrukčné riešenia, ktoré sú overené stovkami realizácií. Haly od AVG GROUP našli svojich spokojných zákazníkov nielen na Slovensku a Česku, ale aj vo Francúzsku, Rakúsku, Maďarsku, Nemecku, Poľsku alebo aj v Južnej Amerike.

 

HALY PRE POĽNOHOSPODÁROV pre rôzne využitie priamo od výrobcu AVG GROUP

Poľnohospodárske haly AVG sú vyrobené v našom certifikovanom výrobnom závode systémových hál odborne a kvalitne. Haly pre poľnohospodárov od AVG GROUP sa využívajú najmä ako haly pre chov zvierat, haly pre kravíny, haly pre chov ošípaných, haly pre chov hydiny, haly pre chov oviec, haly pre skladovanie obilia, haly pre skladovanie sena a slamy, haly pre senáže, haly pre zastrešené hnojiská, garáže, sklady a podobne. 

AVG GROUP – VÝROBCA HÁL – rozumie a pozná požiadavky a potreby poľnohospodárov. Vďaka tomuto porozumeniu a poznatkom využíva skúsenosti slovenského výrobcu hál AVG väčšina poľnohospodárskych fariem, roľníckych družstiev alebo samostatne hospodáriacich roľníkov.

 

hala pre chov zvierat 02

Hala pre chov zvierat

hala pre chov zvierat

Hala pre chov zvierat

 

HALY AVG- tvorí najskúsenejší tím odborníkov z konštrukcie hál, certifikovanej výroby a odbornej montáže

POĽNOHOSPODÁRSKE HALY od výrobcu AVG GROUP – „PRE MALÉ a VEĽKÉ PROJEKTY“

Systém výstavby AVG umožňuje realizovať  originálne riešenia poľnohospodárskych hál s vysokou kvalitou a s maximálnym využitím priestoru. Najlepšie riešenia od AVG sú zárukou, že každá dodávka haly pre poľnohospodárov bude jedinečná. Vo vašom regióne bude moderná farma spĺňať kritériá pre chov dobytka, hydiny, oviec alebo pestovanie rastlín, plodín ako aj požiadavky pre ich správne skladovanie.

Poľnohospodárska hala z výroby AVG nebude obmedzovať žiadneho investora. Novým moderným riešením takejto originálnej haly AVG sa vytvorí najlepšia prevádzka, tak aby priniesla vysokú produktivitu práce, vysokú užívateľskú kvalitu a rýchlu návratnosť investície.

 

hala pre poľnohospodárov

Hala pre poľnohospodárov

 

hala pre skladovanie sena senník

Hala pre skladovanie sena (senník)

 

AVG GROUP –„vyrábame haly na tisíc spôsobov“

Haly pre poľnohospodárov od výrobcu AVG GROUP je možné prispôsobiť aj individuálnym požiadavkám farmárov. AVG GROUP výroba hál a výroba oceľových konštrukcií vyrába aj moderné fasádne systémy, prevetrávané fasády, kvalitné hliníkové okná a dvere, presklené fasády ako aj interiérové presklené steny a priečky, ktoré môžu byť použité v návrhu haly podľa vašej požiadavky.

 

jazdecká hala 02

Oceľová jazdecká hala

 

AVG GROUP – NAJLEPŠIE RIEŠENIA – VLASTNÁ VÝROBA – VLASTNÁ MONTÁŽ – KVALITNÁ DOKUMENTÁCIA – ZÁRUKA a SERVIS – VÁŠ NAJSPOĽAHLIVEJŠÍ PARTNER !

 

avg logo kruh modry

www.avg-group.com

www.haly.expert

 

 

Pin It