avg fasada 01

Moderné fasády z hliníka patria v súčasnej architektúre medzi fasádne riešenia prvej kategórie. Hliník je fasádnym materiálom 21. storočia, ktorý je overený fasádnymi riešeniami naprieč celým svetom. Aj preto majú najlepšie a najmodernejšie budovy a domy fasády z hliníka. Prevetrávané fasády AVG – kvalita – jedinečnosť riešení – originalita – najvyššia požiarna bezpečnosť.

 

Moderné fasády z hliníka AVG – ORIGINÁLNY DIZAJN A VYSOKÁ KVALITA

Moderné fasády z hliníka vyrába AVG GROUP v certifikovanom výrobnom závode. Hliníkové fasády AVG patria medzi riešenia, ktoré sa vyplatia. Moderná fasáda z hliníka vám vydrží desaťročia v prvotriednej kvalite a zostane modernou niekoľko generácií. Hliníkové prevetrávané fasády AVG ponúkajú  okrem vysokej kvality aj jedinečný a originálny dizajn.

Hliníkové kazetové fasády AVG umožňujú svojim konštrukčným a technickým riešením realizovať voliteľný rozmer rastra pre fasádne členenie. Rozmer hliníkovej fasádnej kazety AVG môže mať voliteľnú dĺžku do 4000 mm, voliteľnú šírku do 1450 mm a voliteľnú hĺbku do 350 mm. Zároveň si môžete zvoliť akýkoľvek pravidelný alebo nepravidelný tvar. Hliníkové kazetové fasády AVG sú teda pre tieto technické výhody vhodné aj pre náročné architektonické fasádne realizácie. Odvetrané fasády AVG je možné realizovať aj v modernom 3D priestorovom prevedení.

 

avg fasada 02

 

 MODERNÉ FASÁDY AVG Z HLINÍKA – originálne a nadčasové riešenia pre malé a veľké projekty

 

Prevetrávané fasády AVG z hliníka – PRESNOSŤ V DETAILOCH

Prevetrávané fasády  AVG z hliníka majú jedinečnú presnosť v detailoch. Moderné fasády z hliníka od AVG, ktoré sú vyrobené strojnými CNC technológiami sú charakterizované precíznym technologickým spracovaním. Je potrebné zdôrazniť, že žiadne iné materiály pre fasádne riešenia nemajú takú presnosť v detailoch ako hliníkové fasády.

Vysokú kvalitu odvetraných fasád AVG z hliníka preto objavíte aj v jej presných detailoch. Presné detaily hliníkovej fasády tvoria skutočnú hodnotu. Presnosť a precíznosť detailov zbadáte ihneď. Presné rohy, nárožia, ostenia, nadpražia ako aj prepojenia na ďalšie nadväzujúce konštrukcie je to, čo okrem vysokej kvality materiálu akým je hliník vytvára absolútnu jedinečnosť a dokonalosť.

 

avg fasada
  

Aj preto sa väčšina investorov rozhodne realizovať fasádu pre objekty a rezidenčné vily z kvalitného fasádneho hliníkového materiálu. 

 

avg fasada 06

 

 

HLINÍKOVÉ FASÁDY AVG – certifikované fasády na najvyššiu požiarnu odolnosť A1

avg alu easy

 

Požiarna odolnosť fasád AVG

Požiarna odolnosť fasád AVG z hliníka je veľmi dôležitá pre bezpečnosť a ochranu ľudského zdravia a života. V súčasnosti je to veľmi aktuálna téma. Dôvodom zmien požiarnych predpisov a legislatívy sú tragické udalosti, kde pri požiaroch došlo k stratám na ľudských životoch.

V prípadoch, kedy dôjde k vznieteniu budovy z vonkajšej strany je prakticky výrazne obmedzený až znemožnený zásah hasičského zboru, ktorý zabezpečuje evakuáciu ľudí, ich záchranu a hasenie požiaru. Nie vždy je však smrteľným zabijakom oheň. Skôr to býva štipľavý a silne jedovatý dym z fasádnych a stavebných materiálov. Pokiaľ dôjde k vzniku požiaru budovy alebo domu z vonkajšej strany, následky sú doslova katastrofické.

Moderné fasády z hliníka od AVG sú certifikované na požiarnu odolnosť A1. Požiarna odolnosť fasád v triede reakcie na oheň A1 dáva hliníkovým fasádam AVG najvyššiu bezpečnosť. Hliníkové fasády AVG s certifikovanou požiarnou odolnosťou A1 nehoria a nedymia. Preto sú požiarne certifikované prevetrávané fasády AVG vhodné pre všetky typy budov a domov.

 

avg fasada 07

 

FASÁDY AVG – „STAVTE NA KVALITU“

 

AVG group, a.s. okrem kvalitných hliníkových prevetrávaných fasád vyrába aj moderné presklené fasády, hliníkové okná a dvere, interiérové priečky zo skla, hliníkové slnolamy. Výrobný závod AVG GROUP je aj najväčším domácim výrobcom pre multifunkčné haly a oceľové konštrukcie. Haly AVG sú konštrukčne navrhnuté a vyrobené tak, aby vyhovovali všetkým zákazníkom, ktorý potrebujú priestor pre výrobu, skladovanie, obchod, servis, šport a veľa ďalších podnikateľských aktivít.

 

NEZABÚDAJTE: VŠETKO JE O DETAILOCH!

 

A preto sa obráťte na odbornú a overenú spoločnosť AVG GROUP so stabilným zázemím a skúsenosťami.

 

easy avg 

www.avg-group.com

www.haly.expert

 

 

Pin It