multifunkcna hala

Ako postaviť halu? V súčasnosti ponúkajú moderné multifunkčné haly od najznámejšieho a najväčšieho výrobcu AVG GROUP využitie pre akýkoľvek priestor. „Ako postaviť halu?“ a čo všetko je potrebné vedieť a urobiť v správnom postupe sa vám pokúsime priblížiť v tomto článku.

 

avg slogan

 

Využitie haly

Využitie haly je základná informácia na to akú halu budete potrebovať. Haly AVG ponúkajú najširšie možnosti využitia. Je veľmi dôležité halu konštrukčne navrhnúť tak, aby bolo možné zmeniť jej pôvodný zámer využitia. Toto je vhodné a potrebné aj pre rýchlo sa meniacu dobu a možnosti podnikania.

Po určení správneho využitia haly s odkazom aj pre budúcnosť budú známe požiadavky pre vhodný návrh nosnej konštrukcie haly, strešného a stenového opláštenia, okien a dverí, základových pätiek a betónovej podlahy.

 

AVG HALOVÉ OBJEKTY „PRE MALÉ A VEĽKÉ PROJEKTY“

 

Technický návrh haly

Potom ako vám bude známe presné využitie haly pre vaše súčasné potreby a možno aj budúce možnosti jej využitia, odporúčame sa vám obrátiť priamo na výrobcu hál. Oceľové haly, montované budovy, oceľové konštrukcie priamo od výrobcu AVG GROUP patria k najviac využívaným riešeniam.

 

oceľová konštrukcia ocelova hala

 

Správne konštrukčné riešenia pre montované haly, montované budovy vám navrhne výrobca AVG. Spoločnosť AVG GROUP má zrealizovaných a vyrobených viac ako 1000 hál v rôznych prevedeniach.

Pracovníci technických oddelení a výroby v AVG GROUP poznajú najlepšie a overené konštrukčné riešenia návrhu oceľových konštrukcií, strešných a fasádnych plášťov, okien a dverí, presklených fasád, odvetraných fasád, deliacich priečok a podobne.

 

AVG GROUP – „VYRÁBAME HALY NA 1000 SPÔSOBOV“

 

Povolenie na stavbu

Je veľký predpoklad, že pre stavbu vašej haly budete potrebovať stavebné povolenie. K vydaniu stavebného povolenia je potrebná projektová dokumentácia. Jej obsahom by mala byť, celková situácia stavby, pripojenie na inžinierske siete, projekt vnútorných inštalácií (voda, elektrina, vykurovanie a podobne). Súčasťou dokumentácie môže byť už aj technická časť dokumentácie oceľovej haly vypracovaná výrobcom AVG GROUP v rozsahu statika oceľovej haly AVG a zakladanie haly, technické a konštrukčné výkresy pre oceľové konštrukcie, opláštenie, výplne otvorov, presklené fasády a iné systémy pre ktoré ste sa rozhodli.

Zapamätajte si, že správne a odborne vypracovaná projektová a technická dokumentácia k vašej hale vám môže ušetriť finančné prostriedky, váš čas a určí aj kvalitu stavby haly.

 

axonometria haly axonometria haly 2

 

 

 

HALY AVG 100% ORIGINÁL AVG – „PRIESTOR PRE VÁŠ BIZNIS“

 

Oceľové haly AVG a montované budovy AVG – jednotka na trhu

Ak hľadáte kvalitu, najlepšie riešenia, skúsenosti, skutočnú garanciu tak sa vám odporúčame obrátiť na spoločnosť AVG GROUP. Je to výrobca, ktorý vám zaručí všetko to čo hľadáte. Pre haly AVG a objekty AVG sa rozhodla väčšina investorov, ktorý stavali haly. AVG GROUP ponúka široký sortiment hál a systémov, ktoré vyrába vo vlastnom certifikovanom výrobnom závode. Haly od AVG GROUP a fasádne systémy patria určite k jednotke na našom slovenskom trhu. O to viac nás to teší, že spoločnosť AVG group, a.s. je slovenskou spoločnosťou a ponúka haly pre akýkoľvek biznis.

 

axonometria haly axonometria haly 2

 

axonometria haly


AVG GROUP – NAJLEPŠIE RIEŠENIA – VLASTNÁ VÝROBA – VLASTNÁ MONTÁŽ – KVALITNÁ DOKUMENTÁCIA – ZÁRUKA a SERVIS – VÁŠ NAJSPOĽAHLIVEJŠÍ PARTNER ! 

 

 AvG Logo

 

www.avg-group.com

www.haly.expert

 

 

 

Pin It