moruse byty ruzinov4

Vizualizácia: VI Group

 

V srdci bratislavského Ružinova vyrastie polyfunkčný objekt s 134 bytmi a apartmánmi. Hlavnými devízami sú minimalistická architektúra, zelené vnútrobloky a cenová dostupnosť.

 

Za projektom Moruše stojí rodinná firma VI Group, ktorá sa už viac ako 15 rokov zaoberá investíciami do nehnuteľností. Sú to však zároveň architekti, aj preto sú ich projekty profesionálne, do detailov premyslené a na pulze súčasných trendov. Polyfunkčný objekt Moruše spĺňa všetky tieto kritériá – a navyše prinesie aj obľúbený komunitný rozmer mestského bývania.

 

moruse byty ruzinov3

Vizualizácia: VI Group

 

Moderné a cenovo dostupné

„Projekt Moruše v jednej z obľúbených štvrtí Bratislavy spája zaujímavú architektúru s technickou a estetickou kvalitou do cenovo dostupného riešenia,“ hovorí Dorota Vavrušová, sales manažér spoločnosti VI Group. Čo to znamená pri detailnejšom pohľade? Moruše na trh prinášajú atraktívne byty, apartmány aj obchodné priestory, ktoré spĺňajú náročné energetické kritériá. „V dnešnej dobe si stále viac uvedomujeme význam a ekologický aspekt architektúry ako i výstavby samotnej. Projekt Moruše má ambície reflektovať tento cieľ,“ približuje ďalej konateľ spoločnosti Juraj Duška.

 

moruse byty ruzinov1

Vizualizácia: VI Group

 

Jedným z dôležitých atribútov projektu je aj akustika. Použité materiály a riešenia architekti vybrali tak, aby mali budúci obyvatelia zaručenú akustickú pohodu. Žiadne nežiaduce ruchy ani zvuky, len pokoj a príjemná atmosféra za dverami každého z bytov. Tie sú štandardne vybavené kvalitným a moderným zariadením spoľahlivých značiek.

Byt so záhradou? Žiaden problém

Rovnako prívetivé prostredie na budúcich majiteľov čaká aj v exteriéri. Môžu sa rozhodnúť, či si prikúpia aj komunitnú záhradu. Aj v srdci hlavného mesta a bez nutnosti bývať v rodinnom dome tak sú v Morušiach k dispozícii záhradky pre relax a aktívny oddych.

 

moruse byty ruzinov6

Terasy ponúknu nerušený oddych. Vizualizácia: VI Group

 

„Zámerom konceptu komunitných záhrad je ponúknuť budúcim obyvateľom alternatívu pri trávení voľného času v mestskom urbanizovanom prostredí,“ pokračuje Juraj Duška. Ekologický prístup sa odrazil aj pri samotnej stavbe objektu – vo výbere lokálnych dodávateľov a materiálov. Všetko dohromady spolu so zelenými vnútro blokmi vytvára tepelnú pohodu a príjemnú lokálnu mikroklímu.

Komunitné záhradky a zeleň sú veľkým bonusom, tento štýl bývania však nadchne predovšetkým milovníkov dynamického mestského života. Z Morúš je výborná dostupnosť v podstate kamkoľvek vrátane centra mesta. Nákupy, občianska vybavenosť, parky, všetko je takmer na dosah. Bratislavské Moruše sú aktuálne už vo výstavbe, takže bývať v novom môžete už čoskoro.

www.moruse.sk  

Pin It