pupava VG interierLuxusné bývanie, pokojná lokalita a krásne výhľady charakterizujú projekt Vila Gemini. Vizualizácia: púpava development

 

Koncept moderných mestských víl vychádza zo životného štýlu večne zaneprázdnených. Ich priority sú jasné: dobrá lokalita, priestranný a funkčný interiér, prvotriedny komfort bývania, životný priestor obohatený o exteriérové relaxačné plochy, maximálne súkromie. Moderné mestské vily sú symbiózou bezstarostného pohodlia aké poskytuje bývanie v byte a súkromia, ktoré poskytuje bývanie v rodinnom dome.

 

V tomto koncepte sa v Bratislave  dokončujú dva rezidenčné projekty z dielne púpava development – átriové domy Koliba Gardens nachádzajúce sa v lokalite  „starej“ Koliby a unikátna dvojvila s dychberúcimi panoramatickými výhľadmi Vila Gemini, ktorá vyrástla v pokoji zelenej vilovej štvrte na hradnom kopci.

 

pupava KG vyhlad vizualizacia

Koliba Gardens. Vizualizácia: púpava development 

 

Aké sú požiadavky na lukratívnu lokalitu?

Takých lokalít je v našom hlavnom meste len niekoľko a vyznačujú sa v prvom rade blízkosťou centra, pokojnou atmosférou mimo hlavných dopravných ťahov, dostatkom zelene v okolí, ale aj pôsobivými výhľadmi a značnou mierou súkromia, ktoré je dostatočne chránené pred zrakmi okoloidúcich zvedavcov. A tieto podmienky spĺňa oblasť starej Koliby, kde vyrástol projekt Koliba Gardens, rovnako ako hradný kopec, kde v tichej slepej ulici vilovej štvrte stojí nová Vila Gemini.

 

pupava VG vizualizacia

Vila Gemini sa nachádza v príjemnej, tichej lokalite. Vizualizácia: púpava development

 

Stvorené pre rodinný život v meste

Exkluzívne rodinné domy s privátnym átriom Koliba Gardens sú určené pre náročných obyvateľov.  Trojpodlažné domy ponúkajú usporiadanie priestorov, ktoré rešpektuje logiku fungovania modernej domácnosti a vytvára štýlové a nadštandardné mestské bývanie s exteriérovou relaxačnou plochou súkromnej záhrady. Architektonicky minimalistické,  sú vily navrhnuté tak, aby jednotlivé podlažia vytvárali funkčné zóny rešpektujúce potreby rodiny.

 

pupava KG kuchyna vizualizacia

Kuchynské priestory v Koliba Gardens sú rovnako ako zvyšok interiéru veľkorysé. Vizualizácia: púpava development

 

Tak na prvom podlaží nájdeme predovšetkým technické zázemie domu s dvojgarážou, na prízemí je veľkorysá denná časť so zelenou záhradou privátneho átria a na poschodí spálne. Výmera obytného priestoru je nadštandardná – cez 200 m2 a terasa s balkónom ho ešte rozširujú  o exteriér. Vlastné, tak akurát veľké záhrady ku každému domu, sú ideálnym miestom na ničím nerušený rodinný relax. Samozrejmosťou pri takomto projekte je vysoký technologický štandard stavby. Átriové domy Koliba Gardens prinášajú na Kolibu exkluzívny komfort a ich kolaudácia je plánovaná na leto 2022.

 

KG foto exterier

Koliba Gardens. Foto: púpava development

 

Exkluzívne bývanie s najkrajšími výhľadmi v Bratislave

To pokojne môže o sebe tvrdiť Vila Gemini. Aj tu sa snúbi  minimalistická architektúra s technologickým nadštandardom a prestížnou adresou. Tento projekt ponúka predovšetkým luxusné bývanie s ľahkou dostupnosťou do centra a pôsobivými výhľadmi.  Štvorpodlažná vila s funkčne využitým priestorom disponuje dvomi rovnocennými bytovými jednotkami vo veľkorysej výmere 428 m2, s privátnym výťahom medzi podlažiami  a 487 m2 veľkou záhradou.  Bývanie je logicky rozdelené na technické zázemie vily so štvorgarážou na prízemí, dennú časť vily na prvom poschodí a nočnú časť so spálňami na druhom poschodí. No skutočným klenotom je tretie poschodie, tvorené otvoreným veľkopriestorom s priestrannou terasou s panoramatickým výhľadom na mesto a Dunaj.  

 

pupava VG terasa

Terasa Vily Gemini. Vizualizácia: púpava development

 

 

 

 

 www.kolibagardens.sk

www.vilagemini.sk

Pin It