Pin It

ES_150x100Ekonomické stavby sú jednou z prvých spoločností na Slovensku, ktoré získali certifikát Kvalitná firma – overené zákazníkmi. Tento certifikát udeľuje nezávislá Asociácia pre certifikáciu (APC), ktorá skúma spokojnosť zákazníkov s ponúkanými službami, kvalitou dodaného diela, spôsobom komunikácie alebo s riešením prípadných problémov. 

 

 

V rámci referenčnej analýzy boli náhodne oslovení zákazníci, ktorí svoj dom s Ekonomickými stavbami stavali v období ostatných troch rokov. Tí v sledovaných oblastiach súhrnne hodnotili spoločnosť ako „vynikajúcu", s celkovým priemerom 1,21. „Maximálna kvalita služieb a dôvera našich zákazníkov sú pre nás to najcennejšie. Preto si veľmi si vážime, že po Českej republike sme aj od zákazníkov na Slovensku získali takéto pozitívne hodnotenie," hovorí riaditeľ Ekonomických stavieb Slovensko, Aleš Urbánek. Projekt Kvalitná firma je inšpirovaný partnerskou organizáciou The Better Business Bureau, založenou v USA už pred sto rokmi, teda v roku 1912. V Českej republike sa toto ohodnotenie udeľije od roku 2009.

 

ES_400x268

 

Dôraz na kvalitu
Ekonomické stavby, hlavná stavebná spoločnosť v oblasti výstavby murovaných rodinných domov v regióne strednej Európy, sa od svojho založenia v roku 2001 zameriava na kvalitu a šírku ponuky, ktorá je svojím rozsahom na trhu ojedinelá. Od začiatku svojej existencie sa Ekonomické stavby špecializujú výlučne na oblasť bývania a každý rok realizujú a predávajú svojim klientom v Európe vyše 400 domov.
Cieľom Ekonomických stavieb je sprístupniť bývanie v rodinnom dome čo najširšiemu spektru zákazníkov, čo dosahujú širokou ponukou služieb – od individuálneho projektu, cez vybavenie stavebného povolenia a zabezpečenie financovania až po vlastnú realizáciu – a priaznivými cenami. Ekonomické stavby chcú byť spoľahlivým a stabilným partnerom pre výstavbu rodinných domov, ktorý vždy ponúka niečo navyše.
Ekonomické stavby sú spoločnosťou s dlhoročnou tradíciou, ktorá kladie dôraz na kvalitu a maximálnu efektívnosť všetkých procesov. Na spoluprácu si vyberá silných a stabilných partnerov, vďaka ktorým môže svoju ponuku stále rozširovať a zabezpečiť výstavbu domu za priaznivú cenu. Spoločnosť je držateľom certifikátu kvality ISO 9001 už od roku 2003 a certifikátu ochrany životného prostredia ISO14 000 od roku 2007.

 

Zdroj a foto: Ekonomické stavby

 

 

Pin It