Pin It

 

Spravte si prehľad o počte odpracovaných hodín vašich zamestnancov, o množstve použitého materiálu, či o počte použitých strojov na stavenisku. Buildo je aplikácia určená najmä pre stavbyvedúcich a ľudí pracujúcich v stavebnom priemysle. 

 

Buildo automatizacia

 

Ide o jedinečnú mobilnú aplikáciu ktorá funguje aj offline a je voľne dostupná na google play. Je určená primárne na používanie na mobilných zariadeniach a je navrhnutá tak, aby bol stavbár schopný priamo na stavbe v priebehu pár minút zhotoviť celý záznam. Ide o mobilnú aplikáciu, ktorá umožňuje jednoducho vytvárať a viesť stavebné denníky.

Je primárne navrhnutá pre stavbyvedúcich a ľudí pracujúcich v stavebnom priemysle, no jej využitie nájdu aj ľudia, ktorí si svojpomocne stavajú dom, vedú vlastnú rekonštrukciu alebo stavbu. Zahŕňa v sebe množstvo praktických funkcií od evidencie robotníkov a materiálu až po vytváranie reportov.

Aplikácia firmám ponúka ochranu a doklad v prípade nezhôd a sporov o odvedenej práci formou každodenného posielania záznamov na email priamo majiteľovi stavby. Umožňuje jednoduché vedenie stavebného denníka bez zbytočných kôp papiera, čím výrazne uľahčuje používateľovi vedenie manažmentu celej stavby. Používaním aplikácie môžete ušetriť hodiny a hodiny vášho času.

 

Buildo evidencia

 

Majte pred očami, ako vaša stavba rastie

 

Vziať si so sebou počítač na stavenisko môže byť niekedy problém. Na druhej strane, mobilný telefón je pohodlnejší a ovláda sa jednoduchšie.
Pomocou aplikácie si viete viesť evidenciu strojov, pracovníkov a použitých materiálov. K dispozícií je prikladanie fotografií do záznamov, zdieľanie súborov pomocou Google disku, či exportovanie priamo do formátu PDF alebo úprava v Exceli. Aplikácia vám v dostatočnom predstihu pripomenie, čo máte naplánované. Informujte vás o postupe výstavby. Po vytvorení nového záznamu sa automaticky pošle e-mail investorovi a osobám, ktoré si zvolíte. Váš zákazník môže dostávať aktuálne informácie zo svojej stavby každý deň. Po odoslaní máte súčasne aj doklad o vykonaných stavebných prácach.

 

Buildo export

 

Aplikácia komunikuje s používateľmi prostredníctvom emailu. Investorovi a zvoleným osobám pravidelne posiela všetky dôležité informácie o aktuálnom postupe výstavby.
Vďaka nim môžete jednoducho evidovať všetko, čo potrebujete: použité stroje, počet odpracovaných hodín, počasie či množstvo materiálu. Vďaka prehľadnosti aplikácie máte k dispozícií všetky reporty a údaje. Buildo ukladá vaše informácie priamo do vášho telefónu. To znamená, že k stavebnému denníku sa dostanete aj vtedy, keď váš mobil nie je pripojený na internet.

Fotografie o postupe práce môžete pridávať priamo do aplikácie. Následne ich môžete používať v záznamoch. Váš stavebný denník sa priebežne zálohuje a automaticky ukladá na Google Drive vo formáte PDF alebo XLSX (Excel). Jediným kliknutím si môžete vyexportovať podrobný záznam o strojoch, vašich pracovníkoch alebo použitom materiáli.

 

Buildo fotodokumentacia

 

Čo všetko Buildo dokáže:

 

Má mnoho pokročilých funkcií,

ponúka jednoduchú spoluprácu viacerých osôb,

umožňuje offline prístup k údajom,

vytvára reporty jediným dotykom.

 

 

 

Stiahnite a vyskúšajte zdarma TU.

 

 

Viac informácií na: buildo.sk

Zdroj: buildo

Pin It