Pin It

Moderná architektúra horských rezidencií Lomka z dielne Popradských architektov zo štúdia On:OFF, v idylickom spojení s nádhernou panorámou Vysokých Tatier zaiste nadchne nejedného milovníka našich veľhôr, no zároveň bude aj pastvou pre oči fanúšikov prepracovanej architektúry. Jedinečná lokalita Tatranskej Lomnice prináša priamy kontakt s divokou prírodou v jej plnej kráse, a to v tandeme s množstvom aktivít dostupných počas celého roka.

 

REZIDENCIA LOMKA SNÍMKA 02

 

Lyžovanie zo Skalnatého plesa, golfový rezort Black Stork, či skvelé lokálne reštaurácie sú iba špičkou ľadovca toho, čo na budúcich majiteľov rezidencií Lomka v Tatranskej Lomnici čaká. V druhej fáze projektu v rezorte pribudne rozsiahlejšie wellness a fitnes centrum, reštaurácia s barom a kongresovou miestnosťou, a dokonca aj obľúbená zábava Slovákov, bowling.

 

REZIDENCIA LOMKA SNÍMKA 03

 

Hlavným zámerom developera projektu Lomka, bolo rozšírenie trhu s nehnuteľnosťami v lokalite Vysokých Tatier o segment apartmánov so štedrou podlahovou plochou interiéru, vysokým štandardom finálneho prevedenia, v kombinácii so špičkovými službami. Každý z rezidenčných domov Lomka bude obklopený vkusnou a priestrannou záhradou o veľkosti 15 až 20 árov, poskytujúc tak budúcim majiteľom vysokú úroveň súkromia.

 

REZIDENCIA LOMKA SNÍMKA 04 1 

Orientácia každého z domov bola prispôsobená tak, aby sa majitelia a návštevníci každej z rezidencií mohli kochať nádherným výhľadom priamo na Lomnický štít a priľahlú panorámu Vysokých Tatier. Všetky obytné miestnosti majú okná orientované na juh a západ, odkiaľ bude možné sledovať dych berúci západ slnka nad tatranskými kopcami.

Každá z Rezidencií Lomka ponúka budúcemu majiteľovi dostatok priestoru a komfortu pre ubytovanie 6 až 8 hostí. Dostatok priestoru v okolí každého domu bezpochyby ocenia hlavne rodiny s deťmi, ale aj skupiny kamarátov, skrátka každý koho predstava ideálnej dovolenky je trávenie času v spoločnosti svojich najbližších.

 

REZIDENCIA LOMKA SNÍMKA 05

 

Priamy kontakt s prírodou je dnes vyhľadávanou formou dovolenky tak pre Slovákov, ako aj Čechov a Poliakov, čo dokazuje aj návštevnosť Tatranskej Lomnice, ktorá posledné roky pravidelne prekračuje milión návštevníkov ročne. Tento fakt robí z investície do horských rezidencií Lomka bezpochyby atraktívnu príležitosť tak pre milovníkov našich veľhôr ako aj pre realitných investorov.

 

REZIDENCIA LOMKA SNÍMKA 01 

Väčšia podlahová plocha a vysoký štandard rezidencií Lomka, neznamenajú zároveň aj vysokú kúpnu cenu, ktorá by zaťažila nejeden rodinný rozpočet. Novinkou, ktorú predstavuje projekt Lomka na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami je systém tzv. podielového spoluvlastníctva. Ako už samotný názov napovedá, jednu nehnuteľnosť môže vlastniť až 5 podielových vlastníkov, každý s užívacím právom až na 10 kalendárnych týždňov v roku. Majiteľ pätinového podielu teda platí iba pätinu kúpnej ceny rezidencie, pätinu mesačných prevádzkových nákladov, no užíva si všetky výhody vlastníctva týchto unikátnych stavieb.

 

REZIDENCIA LOMKA SNÍMKA 06

 

 

Viac informácií na: lomka.sk 

Pin It