Pin It

 

Zrekonštruované hotely, vychýrené reštaurácie, obnovené lyžiarske strediská, mnohé apartmánové komplexy, ktoré v Tatrách vyrástli za posledné dve dekády, toto všetko je symbolom rozvoja Tatier a ukážkou toho, že dovolenka na Slovensku sa dá absolvovať na vysokej úrovni.

 

Väčšina z nás si ešte pamätá éru, kedy naši rodičia cely týždeň strávili v práci a cez víkend vyrazili na chalupu, či chatu. Tento trend bol zaužívaný dlhé desaťročia a bol považovaný za životný štýl vtedajšej doby. Víkendový odpočinok totiž potrebuje pre správne fyzické aj duševné zdravie každý z nás. Výlety na chalupu či chatu do Tatier sa v minulosti považovali za vrchol turizmu v bývalom Československu. Vysoké Tatry sú aj dnes najobľúbenejšou domácou destináciou Slovákov.

  

3 stavebnictvo byvanie tatry REZIDENCIA LOMKA SNÍMKA 10


V poprevratovom Slovensku postupne vznikla nová spoločenská trieda - podnikatelia. Desiatky tisíc firiem, ktoré zabezpečujú chod a rozmach ekonomiky. Na ich čele sú ľudia ktorí pracujú často aj 14 -16 hodín denne. Práve táto skupina ľudí potrebuje víkendový oddych viac ako ktokoľvek iný. Je samozrejmé, že takéto víkendy si nevedia z dôvodov časového vyťaženia dopriať každý týždeň, a taktiež nemusia mať záujem chodiť stále na rovnaké miesto. A práve pre nich naša spoločnosť vytvorila jedinečný produkt spoluvlastníctva horských rezidencií Lomka v Tatranskej Lomnici.

 

R2 EZIDENCIA LOMKA stavebníctvo byvanie tatry 08


Prichádzame s unikátnou ponukou pre milovníkov našich veľhôr, ktorí do Tatier jazdia viackrát ročne, a zároveň vyhľadávajú odpočinok, súkromie, a chcú mať ako sa povie „o všetko postarané“. Pokosené trávniky, upravená zeleň, v zime odprataný sneh, to je len špička ľadovca povinností, ktorú s radosťou pre našich klientov v rezidencii Lomka zabezpečíme. Projekt Lomka teda nie je iba realitným projektom. Poslaním spoločnosti je, v čo možno najväčšej miere zjednodušiť vlastníctvo a spríjemniť pobyt vo Vysokých Tatrách majiteľom týchto najprestížnejších apartmánov v Tatranskej Lomnici.

Našou snahou je vytvoriť vysoko kvalitný projekt v krásnom prostredí Tatranskej prírody, citlivo začlenený do okolitého prostredia, a zároveň poskytovať služby, ktoré majiteľom spríjemnia chvíle strávené v našom rezorte. Zdravý rozum v kombinácií s citom pre inovácie nás doviedol k novému, inteligentnému typu produktu, a tým je podielové spoluvlastníctvo. Kúpa podielu v horskej rezidencii umožní budúcim majiteľom užívanie svojej nehnuteľnosti vo viac ako dostatočnej miere, a zároveň nezaťaží ich rodinný rozpočet do takej miery ako pri plnom vlastníctve.

Tak ako kúpna cena, aj mesačné prevádzkové náklady sú spravodlivo rozdelené medzi všetkých majiteľov podielov. Ideálne riešenie prináša vlastníctvo pätinového podielu, ktorý majiteľovi umožní užívanie nehnuteľnosti 10 týždňov v roku, čo drvivej väčšine klientov bude bohato postačovať. Za cenu pätinového podielu získa jeho majiteľ možnosť užívania dizajnovo výnimočnej a prevedením exkluzívnej a nehnuteľnosti pre 6 až 8 hostí a to za zlomok jej plnej ceny. Cena pätinového podielu sa pohybuje v rovnakej kategórií ako malé apartmány o rozlohe cca 20 až 30m² pre maximálne dve osoby. Vlastníctvo podielu má teda nesporné výhody. Pre „super milovníkov“ Tatier samozrejme existuje možnosť vlastniť viacero podielov či už v jednej, tak aj vo viacerých rezidenciách.

 

1 REZIDENCIA LOMKA stavebníctvo byvanie tatry 07


Rozpis užívania sa na začiatku rozdelí systematicky na plné kalendárne týždne, pričom sa bude každoročne obmieňať. Majitelia podielov si medzi sebou samozrejme môžu termíny ľubovoľne meniť podľa svojich potrieb, môžu svoje týždňové pobyty darovať či predávať svojim blízkym či známym, a prípadne si tak zabezpečiť aj zaujímavý výnos. Pre maximálny komfort a zároveň dostatok času pre prípravu na ďalší týždeň bude check-in vždy v pondelok po 14.00 hod. a check-out v nedeľu do 18.00 hod. Služby ako výmena posteľnej bielizne a uterákov, upratovanie, údržba samotných nehnuteľností a ich okolia, či priebežná kontrola budú samozrejmosťou a zabezpečí ich naša spoločnosť. Veríme, že spoluvlastníctvo prinesie budúcim spolumajiteľom vynikajúci pomer investovaných prostriedkov proti získaným zážitkom, ktoré na nich čakajú v Tatranskej Lomnici a v Rezidenciách Lomka.

 


Viac informácií: www.lomka.sk

Pin It