Ismont1

Foto: Ismont

 

Skvelý biznis a nákupné zážitky na jednom mieste. Priemyselná časť Trnavy sa postupne stáva vyhľadávanou lokalitou pre život. Moderné a nadčasové administratívne a obchodné centrum ISLAND čoskoro vyrastie v mestskej časti Nová Linčianska. Spolu už s existujúcim rezidenčným komplexom MIKO tak prispeje k zatraktívneniu danej lokality.

 

OC ISLAND je výnimočné nielen svojou architektúrou a dizajnom, ale najmä tým, že je to obchodné centrum pod holým nebom. Týmto prívlastkom si prepožičiava atmosféru centra mesta. Celkový dizajn projektu zahŕňa inštaláciu rastlín a stromov, zelených striech, drevených dizajnových prvkov či sklenených plôch, a tým dokonale splýva s okolitým prostredím.  

OC ISLAND prináša na jednom mieste pestrú ponuku administratívnych priestorov a obchodných prevádzok, ktoré v tejto lokalite doteraz chýbali a bolo nutné za nimi cestovať. Potraviny, drogéria, lekáreň, reštaurácia, kaviareň či predajne so spotrebným alebo s módnym tovarom tu nebudú chýbať. Samozrejmosťou je aj dostatok vonkajších a vnútorných parkovacích miest.

 

Ismont2

Foto: Ismont

 

Obchodné centrum však nebude len o bežných nákupoch. Návštevník centra bude môcť navštíviť farmárske či sezónne trhy, umelecko-edukačné podujatia alebo výstavy, ktorých cieľom bude povýšiť obchodné centrum na miesto zážitkov. V exteriéri budú návštevníkom k dispozícii viaceré oddychové zóny a zelené plochy. V susedstve obchodného centra je plánovaný park, ktorý ešte viac umocní prírodnú atmosféru a ponúkne priestor na oddych, či už aktívny alebo pasívny.   

 

Ismont3

Foto: Ismont

 

Projekt spĺňa všetky štandardy modernej architektúry. Nosnú časť administratívnej budovy tvorí železobetónový monolitický skelet, fasáda je kombináciou kontaktného systému s omietkou a odvetrávanou fasádou s kompozitným obkladom. Nosný systém komerčnej časti tvorí prefabrikovaný železobetónový skelet a opláštenie pozostáva zo sendvičových panelov. Výplne otvorov oboch častí projektu tvoria hliníkové presklené fasády, ktoré dodávajú stavbe nadčasový a luxusný výzor a presvetľujú celý priestor.  

Nadčasový priestor pre sídlo vašej spoločnosti 

Okrem ponuky priestorov pre maloobchodné prevádzky centrum ponúkne aj širokú škálu moderných, presvetlených a vzdušných kancelárií pre tých, ktorí si potrpia na výnimočné pracovisko a miesto pre rozvoj svojho biznisu. Kancelárske priestory budú navyše veľmi flexibilné a bude ich možné dispozične upraviť podľa individuálnych potrieb klientov. Okrem variability a nadčasovosti samotnej budovy, pridanou hodnotou centra je aj jeho poloha a výborná dostupnosť, napojenie na R1 a D1, bezproblémové parkovanie, služby centra a oddychové zóny, čo pozitívne ovplyvní aj kvalitu pracovného prostredia. 

 

Ismont4

Foto: Ismont

 

Administratívna časť je navrhnutá tak, aby ponúkla okrem klasických kancelárií aj priestory pre ambulancie lekárov, fyzioterapeutov a masérov, ateliéry pre architektov, fotografa či fitness centrum. Plánovaný je aj priestor pre menšie kongresové miestnosti určené na krátkodobý prenájom.

Rôznorodosťou ponuky či už z hľadiska priestoru alebo služieb je OC ISLAND pripravené stať sa domovom pre všetkých, ktorí sa tu rozhodnú pracovne žiť alebo si ho obľúbia ako príjemné miesto na nákupy, zábavu či oddych. Cieľom projektu je vytvoriť plnohodnotný priestor, ktorý bude pridanou hodnotou pre túto mestskú časť, okolité obce a samotné mesto. 

Benefity projektu

Biznis na skvelej adrese

Veľkou výhodou projektu je jeho vynikajúca poloha a napojenie na R1 a D1, ktorú s určitosťou ocenia zákazníci aj firmy. Pripravované napojenie na južný obchvat Trnavy a cyklotrasa sú ďalšími plusmi projektu. 

Flexibilita priestorov

Obchodné aj administratívne priestory sú navrhnuté tak, aby sa dali dodatočne dispozične upraviť a prispôsobiť individuálnym požiadavkám klienta.  

Dostatok parkovacích miest 

Vonkajšie i podzemné parkovanie vybavené indikátormi voľných miest a nabíjacími stanicami pre elektromobily. 

Prostredie a oddychové zóny

Projekt je navrhnutý tak, aby čo najlepšie splynul s okolitým prostredím. Okrem nadčasového dizajnu exteriér centra ponúkne viaceré oddychové zóny a priestor na aktívny i pasívny oddych.  

 

 www.ocisland.sk

 

www.ismont.sk 

 

Pin It