Pin It

 

3.12.2012

 

Investícia do rodinného domu v Bratislave patrí k finančne najnáročnejším riešeniam vlastného bývania. Prispieva k tomu najmä cena pozemkov v mestských častiach a dodatočné náklady na dopravu.

 

Rodinné domy projektu Jantár v bratislavskej mestskej časti Jarovce sľubujú bývanie za atraktívne ceny v lokalite, ktorá je vzdialená šesť minút od centra. Domy s modernou architektúrou sú navrhnuté ako štvorizbové na pozemkoch s výmerou 501 až 1061 m2. Návrh rodinného domu možno v spolupráci s architektom v rámci projektovej dokumentácie upraviť, dokonca sa z neho dá spraviť päťizbový.

 

Jarovce 01

 

Otvorená dispozícia
Dispozične sú domy rozdelené na dennú časť na prízemí a nočnú časť na poschodí. V rámci dennej zóny ponúka dom priestory obývacej izby, kuchyňu s oddelenou komorou, technickú miestnosť a toaletu pre hostí. Architektonický návrh vsadil na vzdušnosť a priestrannosť prízemia, ktorá je dosiahnutá veľkoformátovými oknami. Tie okrem príjemného presvetlenia ponúkajú aj vstup na terasu, zväčšujúcu vlastný priestor obytného domu. Nočnú časť na poschodí tvoria tri nepriechodné izby, kúpeľňa, oddelená toaleta, šatník a balkón.

 

Jarovce 02

 

Rozličné varianty domov
Vďaka variabilite projektu a možnosti zasahovať do dispozičného riešenia dokáže klient ovplyvniť nielen výslednú podobu domu, ale aj jeho cenu. K dispozícii sú varianty holodomu, riešenia projektu s kompletnou dodávkou na kľúč pre náročných zákazníkov, ale aj odovzdanie domu v stave hrubej stavby. Existuje aj možnosť vybudovania garážového prístrešku a kompletnej záhradnej úpravy. Momentálne najvýhodnejší holodom s pozemkom sa dá kúpiť od 214 808 eur. Výstavba domov prebieha na základe reálneho záujmu konkrétneho klienta, pričom tí najrýchlejší môžu bývať vo svojom už v lete 2013.

 

Projekt Jantár Jarovce developera Realkapital Partners AS je držiteľom ocenenia CIJ Awards za najlepší rezidenčný projekt roka 2011. Vyrastá na okraji mestskej časti Jarovce na pozemkoch s celkovou rozlohou 46 545 m2. Okrem rodinných domov sú súčasťou projektu aj tri obytné domy s 52 bytmi.

 

zdroj: Herrys

foto: Realkapital Partners AS

 

 

Pin It