DSC 0225

Spoločnosť IW TREND je na trhu známa svojou ponukou prvotriednych veľkoplošných materiálov na výrobu nábytku, drevených interiérových doplnkov a spracovaním dyhy.  Počas veľtrhu Nábytok a bývanie v Nitre však predstavili aj novinky vo svojej ponuke, kde patrí systém GRASS.

 

DSC 0227

DSC 0228

 

Zásuvkový systém Dynapro je charakteristický svojim perfektným pohybom a dizajnovou slobodou, zároveň však umožňuje ťažší nákald. Pokiaľ teda uprednostňujete stabilitu, precíznosť a komfort, Dynapro je práve pre vás. Systém však umožňuje využitie kreativity každého dizajnéra či laika a ponúka viacero dizajnových možností a prvkov, ktoré dotvárajú systém. 

 

DSC 0230

 

Systém Dynapro kombinuje funkčnosť a dizajnovú stránku, ktorá dizajnérom otvára úplne novú perspektívu vďaka materiálom ako hliník, drevo, sklo, prírodný kameň či betón. Hladký a tichý pohyb či jednoduchá manipulácia sú charakteristiky, ktorými sa systém vyznačuje aj počas váhovej vyťaženosti. Každého puntičkára tiež poteší možnosť umiestnenia triediacich systémov priamo do individuálnych zásuvok.

Ponuka talianskeho výrobcu SKIN bola takisto pestrá a inšpirujúca. Objavili sa v nej štruktúrované, ale aj hladké povrchy v rôznych prevedeniach, od tých svetlejších po tmavšie.

DSC 0231

DSC 0236

Pin It