Po marcovej výstave Batibouw 2017 v Bruseli bola pre firmu HT-Design ďalšou v poradí tá v Nitre. Opäť nás na nej presvedčili, že oheň v krbe napomáha vytvoriť ten správny pocit domova.

 

ht design krb s antireflexnym sklom

 

Na výstave Nábytok a bývanie v Nitre predstavili odborníci na krbové vložky najnovší keramický set štiepaného dreva pre plynové krby, ktorý je na nerozoznanie od originálu. Pre laika je na prvý pohľad naozaj ťažké rozoznať, v ktorom krbe od firmy HT-Design horí skutočné drevo a ktorý je plynový. Mnoho návštevníkov podľahlo tiež ilúzii antireflexného skla pri plynovom krbe s rustikálnou obstavbou. Sklo sa javilo ako viditeľné len pod určitým uhlom a mnohí sa chceli „na vlastné ruky“ presvedčiť, či tam naozaj bolo :)

 

ht design

 

Stále väčší dopyt zákazníkov po plynových krboch stál aj za kolekciou plynových krbových vložiek GAS TRUE VISION, ktorá prináša do domovov teplo, komfort, ale aj skutočný zážitok z kúrenia. Dokonalosť do posledného detailu podčiarkuje plameň plynu, ktorý nie je modrý, ale horí krásnou žltočervenou farbou ako skutočný oheň. Plynové krbové vložky sú svojou exkluzivitou a funkčnosťou porovnateľné s krbovými vložkami na drevo.

text a foto: redakcia

Pin It