Pin It

20.12.2015

Nový film „StarWars: Sila sa prebúdza“, ktorý je siedmym pokračovaním epickej ságy Hviezdnych vojen, láme všetky rekordy. Inšpiroval aj skupinu VELUX, ktorá v spolupráci so štúdiom Disney vytvorila novú kolekciu „StarWars & VELUX Galactic Night“. Jej súčasťou sú štyri zatemňujúce rolety s motívom filmu, navrhnuté do izieb fanúšikov tejto ságy.

velux starwars 01

Spoločnosť VELUX sa dlhodobo snaží povýšiť rolety na dizajnový doplnok interiéru. Neustále preto prichádza s kreatívnymi motívmi, ktoré by vyhovovali vkusu všetkých generácií. Kolekcia „StarWars& VELUX GalacticNight“ tak reaguje na to, čo hýbe svetom detí aj dospelých. „Keď sa v skupine VELUX pustíme do dizajnérskej spolupráce, snažíme sa posúvať hranice na trhu a poskytnúť spotrebiteľom ideálne riešenie pre celú domácnosť. Popularita filmov StarWars pre nás predstavuje ideálnu príležitosť k spolupráci, ktorá by oslovila nielen dospelých, ale aj deti. Výnimočná kolekcia je tým správnym riešením do rodiny, kde sú deti už dosť staré na to, aby mohli rozhodovať o podobe vlastnej izby a aby pri tom rodičia nemuseli poľaviť z funkčnosti a kvality, ktorú očakávajú,“ hovorí HentHolm, viceprezident divízie globálneho riadenia produktov skupiny VELUX. Kolekcia roliet však nie je cielená len na deti; na svoje si prídu aj skalní fanúšikovia hviezdnej ságy, ktorí sa chcú vo svojom podkroví neustále cítiť ako v inej galaxii.

velux starwars 02

Kolekciu tvoria štyri grafické motívy na tému Star Wars: dva zobrazujú známe postavy a svety – Dartha Vadera a Hviezdu smrti, zvyšné dva vizuály sú inšpirované najnovším filmom Sila sa prebúdza – sú na nich teda vyobrazení Kylo Ren a Roboti. Každý motív zobrazuje postavy formou plagátu, prispôsobeného na veľkosť strešného okna. Výhodou kolekcie je aj riešenie s nenáročnou inštaláciou vďaka technológii VELUX Pick&Click!™, vďaka ktorej možno roletu namontovať ešte jednoduchšie.

Viac informácií na stránke www.velux.sk.

zdroj: VELUX

 

 

Pin It