5.11.2013

 

Svoje predstavy o novej toalete môžete uskutočniť rôznymi spôsobmi. So sanitárnym modulom Geberit Monolith pre WC vytvoríte priestor charakteristický čistým a kvalitným dizajnom. Vďaka jedinečnému spojeniu špičkového vzhľadu a funkčnosti ponúka tento model omnoho viac než je zrejmé na prvý pohľad.

 

Geberit Monolith 01

 

Rýchlo namontujete a navyše ušetríte
Geberit Monolith pre WC je dizajnová predstenová nádržka. Veľkou výhodou tohto riešenia je, že sa dá jednoducho a rýchlo napojiť na existujúce potrubné rozvody bez nutnosti zásahov do stavebnej konštrukcie, čo isto ocení každý, kto sa pustí do rekonštrukcie. Navyše, vďaka svojej konštrukcii prekryje všetky nevzhľadné technické prvky. Systém umožňuje úsporné spláchnutie tromi litrami vody alebo veľké spláchnutie šiestimi litrami vody, čo prináša nesporné ekonomické výhody.

 

Geberit Monolith 02 Geberit Monolith 03

 

Priestor pre osobný vkus
Modul Geberit Monolith možno kombinovať so závesnými aj stojatými toaletnými misami. Preto vám poskytuje veľkú slobodu, ak ide o vzhľad a stavebné riešenie vašej kúpeľne. Teraz si môžete vybrať z dvoch výšok modulu – 101 a 114 cm – a zo štyroch farebných vyhotovení čelného panelu – biela, čierna, zelenkavá a umbra. Vďaka niekoľkým alternatívam môžete aj do rekonštrukcie vniesť svoj osobný vkus.

 

Viac informácií nájdete na www.geberit.sk.

 

zdroj: Geberit

 

 

Pin It