27.12.2013

 

Krásne na pohľad, s vysoko lesklým povrchom v mäkkých, oblých tvaroch, zvádzajú k dotyku bez ohľadu na to, či vo vašej kúpeľni trónia nad umývadlom, v sprche alebo na okraji vane.

 

Kludi armatury 01Renomovaná nemecká značka Kludi sa už dlho venuje výrobe kúpeľňových a kuchynských armatúr. Detailne pozná, čo ľudia vo svojich kúpeľniach od žriedla vody očakávajú, po čom túžia a čo by mohlo naplniť ich predstavu o dizajnovo príťažlivej, o užívateľsky komfortnej a úsporu prinášajúcej batérii. A hoci sa zdajú byť čisto funkčným elementom kúpeľne, armatúry Kludi si prosto zamilujete!

 

Inteligentný luxus pre všetkých
Právo na dizajnovo atraktívnu, najnovšími technológiami vybavenú a komfortnú batériu má každý. To je filozofia Kludi, tzv. Smart Luxury – inteligentný luxus pre všetkých. Pri výrobe batérií používa Kludi vysoko kvalitné materiály, najmodernejšie technológie spracovania a šetrný postoj k životnému prostrediu, aby vo vašej kúpeľni mohli kraľovať trendové batérie v stojančekovom, nástennom aj podomietkovom vyhotovení – a to všetko za férové ceny. Dizajnové skvosty nabité praktickými funkciami tak prestávajú byť výsadou rezidenčných domov či luxusných hotelov a dostávajú sa aj do bežných slovenských domácností.

 

Kludi armatury 02Vyrobené v kvalite „Made in Germany"
Hoci je Kludi nemecká značka, vďaka ich povestnej kvalite Made in Germany ich nájdete v kúpeľniach po celom svete. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov – a to neraz ručne, aby vynikla krása, súmernosť a ladnosť línií. Dôkazom je páková batéria so sprchou alebo sprchovo-vaňovou funkciou Kludi Amba, s prepínačom rafinovane navrhnutým v tele batérie, ktorá mohla vzniknúť len v rukách skúsených majstrov.

 

Voda je posvätná, nemrhajme ňou!
Rozumné zaobchádzanie s vodou v snahe ušetriť je pre batérie Kludi príznačné. Okrem kvalitnej Kludi kartuše, ktorou si na batérii vždy na milimeter presne nastavíte teplotu a intenzitu vytekajúceho prúdu vody, integroval výrobca z nemeckého mestečka Menden do svojich žriedel vody aj ECO s-pointer perlátor. Ten obmedzí prietok vody a zmiešava ju s okolitým vzduchom. Prúd sa tak stáva objemnejší, pocitovo príjemnejší, mäkší a pri rovnakom oplachovacom efekte máte zaručenú až 40 % úsporu vody. Navyše usmerní prúd vody do umývadla bez ohľadu na jeho tvar a veľkosť tak, aby vás už nikdy neofŕkal! ECO s-pointer zabudovaný v dizajnovo pútavých umývadlových batériách Kludi Balance, Kludi O-Cean, Kludi Zenta a Kludi Objekta je stelesnením idey, že šetrenie neznamená stratu komfortu, práve naopak.

 

text: Stanislava Murínová
foto: Kludi/www.kludi.sk

 

 

Pin It