Pin It

 

20.6.2014

 

Novinky v kúpeľňovom nábytku Jika Cube a Jika Petit svojím dizajnom aj rozmermi potvrdzujú , že aj malú kúpeľňu možno zariadiť nápadito, štýlovo a zároveň účelne. Čisté geometrické tvary nábytku v kombinácii s výrazným trendovým umývadlom viditeľne oživia priestor a dodajú mu eleganciu aj osobitosť.

 

Jika Cube 01

 

Príťažlivá kombinácia
Nábytková séria Jika Cube prepožičia kúpeľni luxusný nádych a pritom sa postará o problém s úložnými priestormi. Nevšedná kombinácia skrinky s umývadlom zaujme čistotou a nadčasovosťou geometrických línií. Zároveň však ušetrí miesto a poskytne vám väčšie pohodlie pri odkladaní rôznych kúpeľňových doplnkov. Celý rad je k dispozícii v dvoch farebných variantoch – lakovaná biela a tmavý dub. Vyberať sa dá zo šírok 45, 50, 55, 60 a 65 cm. Samostatne možno zaobstarať strednú skrinku so šírkou 75 cm, ktorá je v ponuke rovnako v dvoch spomenutých farebných variantoch. Komu nevyhovujú policové skrinky, môže zvoliť sériu s dvoma zásuvkami. Tie vám zabezpečia dokonalý prehľad o všetkých uložených predmetoch. Sériu Jika Cube možné doplniť výrazným zrkadlom, ktoré kúpeľňu opticky ešte rozšíri.

 

JikaPetit3

 

Aj do najmenších priestorov
Nábytková séria Jika Petit pozostávajúca zo skrinky a umývadielka predstavuje ideálne riešenie aj pre ten najmenší priestor. Svoje uplatnenie nájde v minimalistických kúpeľniach, ale aj v samostatných WC. Malé proporcie a elegantný dizajn tohto radu umožňujú využiť aj minimum plochy a získať tak miesto na uloženie potrebných vecí. Vďaka rozmeru 40 x 23,5 cm sa uplatní v rohu , ako aj voľne pri stene. Navyše, pravé alebo ľavé vyhotovenie umývadielka umožňuje prispôsobiť sa požiadavkám a dispozíciám každej kúpeľne či toalety. Kúpeľňový nábytok Jika Petit kúpite v štyroch trendových farebných variantoch – biela, tmavý dub, čerešňa a sivá. Komplet možno doplniť zrkadlovou skrinkou alebo zrkadlom s osvetlením.

 

Viac informácií nájdete na www.jika.sk.

 

text a foto: LAUFEN/JIKA

 

 

 

Pin It