14.7.2014

 

Leto je v plnom prúde, teploty stúpajú a nás to ťahá von, aby sme si užili slnečné lúče. Keď sa však teplota blíži k 30°C, najviac nás láka chladivé osvieženie. V týchto dňoch túžia mnohí z nás skočiť čo najrýchlejšie pod sprchu. Skvelý letný zážitok v sprche si teraz môžete dopriať vďaka smaltovaným extra plochým sprchovacím vaničkám v exkluzívnych farbách.

 

Kaldewei letne osviezenie 04

Dobrá sprcha dokáže rozprúdiť váš krvný obeh aj v tých najteplejších dňoch.

 

Viete, ako dopriať organizmu skutočné osvieženie?
Ak nemáte čas na návštevu kúpaliska, ideálnou alternatívou je ochladzujúca sprcha. Najmä v sparnom lete zvykneme zaháňať horúčavu ľadovo studenou vodou. Mali by ste však vedieť, že tá prináša len krátkodobé ochladenie. Ak je totiž teplota vody príliš nízka, začneme sa po osprchovaní znovu rýchle potiť. Dlhotrvajúci chladivý efekt nám zaručí vlažná sprcha, zatiaľ čo studená sprcha sa odporúča iba pre chodidlá a lýtka. Takéto sprchovanie vám dodá naozajstnú dávku osvieženia a rozhýbe váš krvný obeh – i v horúcich dňoch si tak zachováte chladnú hlavu.

 

Kaldewei letne osviezenie 03

Smaltované extra ploché sprchové vaničky Kaldewei majú tie najlepšie predpoklady, aby vám poskytli dokonalý letný zážitok zo sprchovania.

 

Kvalitný materiál je základ
Smaltované extra ploché sprchovacie vaničky popredného výrobcu Kaldewei majú tie najlepšie predpoklady, aby vám poskytli letný pôžitok zo sprchovania na najvyššej úrovni. Prispievajú k tomu nielen presvedčivé vlastnosti materiálu, ale aj niekoľkými cenami vyznamenaný dizajn a prísľub kvality s 30-ročnou zárukou. Dnešný trend smeruje k bezšvovým sprchovacím plochám z obzvlášť hygienického a vysoko kvalitného materiálu, ktorý sa v kúpeľniach osvedčuje už niekoľko desaťročí – je ním smaltovaná oceľ. Vďaka hladkému a uzavretému povrchu sa takéto vaničky ľahko udržiavajú a trvalo bezpečne chránia pred škodami z prevlhnutia.

 

Kaldewei letne osviezenie 01

Smaltované extra ploché vaničky z kolekcie Kaldewei Coordinated Colours sa dajú skvelo kombinovať s prírodnými materiálmi, ako sú drevo či kameň.

 

V kúpeľni ako na pláži
Extra ploché sprchovacie vaničky Kaldewei umožňujú nielen veľmi komfortný bezprahový vstup, ale sú aj zaručeným optickým lákadlom. Vďaka rozmanitosti modelov, rozmerov, technických riešení a farieb ponúkajú veľmi rôznorodé individuálne riešenie spŕch s použitím smaltovaných extra plochých sprchovacích vaničiek. Tie sú dostupné nielen v klasických farbách sanitárneho vybavenia, ale aj v prírodných matných farbách z kolekcie Kaldewei Coordinated Colours, ktoré sa dajú dokonalo kombinovať s prírodnými materiálmi, ako sú drevo či kameň. Takto možno počas súkromnej očisty dosiahnuť jedinečnú harmonickú atmosféru. So svetlými matnými tónmi, ako sú lastúrová krémová, prérijovobéžová či ustricovosivá, sa zasa budete vo vlastnej kúpeľni cítiť ako na pláži. Letnému osvieženiu už naozaj nič nestojí v ceste!

 

Kaldewei letne osviezenie 02

So smaltovanými extra plochými sprchovými vaničkami Kaldewei v exkluzívnych farebných tónoch, ako sú napríklad matná lastúrová krémová, sa budete cítiť ako na pláži.

 

text a foto: Kaldewei