Pin It

 

10.3.2013

 

Kaldewei Ornament 01Inšpirované prírodou, stávajú sa kvetinové dekorácie trendom a prichádzajú aj do našich domovov. S jemnou dekoráciou Lilie pre kúpacie vane a smaltované extra ploché sprchové vaničky od firmy Kaldewei dodáte individuálne akcenty každej kúpeľni.

 

V bielej aj čiernej verzii
Vo zdržanlivých tónoch šedej sa vinú ľalie exkluzívnej dekorácie z povrchu ušľachtilej smaltovanej ocele s hrúbkou 3,5 mm. Kaldewei ponúka pre kúpacie vane a smaltované ploché sprchové vaničky v bielej a čiernej vždy jedno vyhotovenie svoje dekorácie Lilie. Estetický kvetinový vzor ‒ navrhnutý renomovaným dizajnérskym štúdiom Phoenix Design Stuttgart v Tokiu ‒ harmonicky ladí s nadčasovým dizajnom smaltovaných výrobkov. Kto chce svoju kúpeľňu vyzdobiť niečím mimoriadnym, pre toho je tento kreatívny dizajnový prvok správnou voľbou.

 

Kaldewei Ornament 02

 

Stálosť vzoru

Organické tvarovanie dekorácie dovoľuje vane a sprchové vaničky dokonale kombinovať s prírodnými podlahami z dreva, kameňa alebo jednoduchých dlaždíc. Kvetinový vzor možno dostať v rámci 14 vybraných modelov kúpacích vaní Kaldewei ‒ medzi nimi Centro Duo a Asymmetric Duo, rovnako pre smaltované sprchové vaničky inštalované v úrovni podlahy ako Conoflat, Ladoplan, Superplan Plus, Superplan a Superplan XXL. Pri výrobe sa dekorácia Lilie natrvalo vypaľuje do smaltu, vďaka čomu sa zabezpečuje stálosť jemného vzoru a každý deň prináša jar do kúpeľní.

 

zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co

 

 

 

 

Pin It