29.4.2014

 

Podlaha zastáva v interiéri špeciálne postavenie. Ako výrazný interiérový prvok značne formuje celkový vzhľad a dojem z priestoru, dotvára jeho atmosféru. Keďže zároveň predstavuje dôležitú investíciu, treba zvážiť jej výber zo všetkých strán.

 

quercus 01 deluxe

Kolekcia De Luxe

 

Na trhu nájdeme množstvo rôznych druhov podlahovín, jedna však vďaka svojmu pôvodu, hodnote a kvalitám vystupuje z radu. Je ňou podlaha z masívneho dreva. Oddávna považovaná za symbol luxusu a prestíže, masívna drevená podlaha si stále zachováva svoje postavenie výnimočného a rokmi overeného materiálu. Ostatné podlahoviny predčí svojou hodnotou, a preto je aj v súčasnosti jednou z mála komodít, ktoré časom na hodnote nestrácajú, ale, naopak, zvyšujú hodnotu objektov, v ktorých sú umiestnené.

 

quercus 02 classique

Kolekcia Classique

 

Stvorená na bývanie
Podlaha z masívu spĺňa vysoké požiadavky nielen na dizajn, ale aj na funkcionalitu. Ako čisto prírodný materiál nám vďaka svojim antialergickým, antibakteriálnym a antistatickým vlastnostiam poskytuje nielen krásne, ale aj zdravé prostredie s optimálnou vnútornou klímou. Je ako stvorená pre obytný priestor, tlmí zvuky pochádzajúce zvnútra i zvonku a vytvára ideálne akustické podmienky. Vďaka minimálnym nárokom na údržbu šetrí náš čas a jej vzhľad sa dá po rokoch jednoducho renovovať. Ak by ste teda časom zatúžili po zmene, vyberiete si inú povrchovú úpravu a váš interiér získa úplne nový rozmer.

 

quercus 03 avantgarde

Kolekcia Avant-garde

 

quercus 04 thermo quercus 05 renaissance

Kolekcie Thermo (vľavo) a Renaissance (vpravo)

 

Rýdzo slovenské podlahy z masívneho dreva uvádza v piatich štýlových kolekciách značka QUERCUS. Od tradičnej elegancie, cez extravaganciu a rafinovanosť, až po nádych histórie a rustikálnej rozvážnosti. To všetko v sebe ukrývajú tieto rozmanité kolekcie, každá niečím typická a výnimočná. Nechajte sa inšpirovať a nájdite si v nich tú pravú podlahu pre svoj vysnívaný domov.

 

zdroj: QUERCUS

 

 

 

Pin It