24.7.2014

 

Pre dokonalý pocit istoty a komfortu je rozhodujúcim faktorom bezpečnosť, či už ide o rodinný dom, chatu, nájomný byt, sídlo firmy alebo predajňu. Veľkú pomoc v tejto oblasti ponúkajú inovatívne elektronické uzamykacie systémy od spoločnosti EVVA, vyvinuté a vyrobené v Rakúsku.

 

evva 01 xesar
Optimálne riešenie

Elektronicky uzamykací systém Xesar poskytuje firmám rozmanité produkty a možnosti použitia, ako aj nadčasový a elegantný dizajn. Predstavuje optimálne riešenie pre malé objekty, ale aj veľké zariadenia, v ktorých umožňuje zvládať komplexné úlohy. Xesar boduje jednoduchou montážou, bezplatným softvérom Xesar a kreditmi KeyCredit EVVA:

 • So štyrmi produktmi ponúka vhodné riešenie pre každé dvere ‒ kľučky, cylindrické vložky, kovania alebo nástenné čítačky tak z hľadiska funkcie aj dizajnu dokonale zapadnú do každého prostredia.
 • Na rozpoznanie používateľa má k dispozícii rozličné identifikačné médiá.
 • Prístupové oprávnenia sa dajú flexibilne udeľovať aj odoberať prostredníctvom softvéru Xesar, vďaka čomu získate iba taký prístup, aký naozaj potrebujete.
 • Súčasťou je aj praktický sprievodca vo forme Tabletu Xesar, ktorý synchronizuje softvér s jednotlivými dverami.

 

evva 02 airkeyKľúč budúcnosti
AirKey ponúka jednoduché a flexibilné riešenie predovšetkým firmám z oblasti poskytovania služieb, s distribuovanými pracoviskami či zdieľanými kanceláriami. Je kľúčom budúcnosti, pretože sa dokáže dynamicky prispôsobiť potrebám zákazníkov. Pomocou online správy a stlačením tlačidla sa jednoducho určí, kto, kde, na akú dobu a aké prístupové práva má k dispozícii. AirKey umožňuje premieňať na kľúč inteligentné telefóny s funkciou NFC, ako aj identifikačné médiá:

 • Kľúčom je mobil. V bezplatnej aplikácii AirKey možno vidieť oprávnenia a ich platnosť.
 • Všetko, čo si systém vyžaduje, je mobil s funkciou NFC, internet a cylindrická vložka AirKey. Zvyšok systému beží na pozadí.
 • Prostredníctvom mobilu sa dajú ako elektronické kľúče naprogramovať aj iné, rovnako bezpečné identifikačné médiá, ako napríklad karty AirKey-EVVA-Card alebo prívesky na kľúče.
 • AirKey ponúka úplnú bezpečnosť. Prenos údajov je na všetkých trasách zabezpečený proti dekódovaniu.
 • Systém nepotrebuje vlastnú IT infraštruktúru. Všetky údaje sa ukladajú vo vysoko bezpečnom počítačovom stredisku firmy EVVA a sú kedykoľvek k dispozícii.
 • Cylindrická dizajnová vložka AirKey sa dá otvárať oprávneným mobilom alebo identifikačným médiom. Do pamäti si ukladá všetky udalosti, ktoré dokáže prostredníctvom mobilu posielať späť prostredníctvom online správy.
 • S AirKey je možný prístup cez domové dvere po celom svete. Online správa je jednoduchá a bezpečná ‒ pomocou nej sa môžu udeľovať prístupové práva na otváranie cylindrických vložiek AirKey, na čo vám poslúži PC alebo laptop.

 

text a foto: EVVA

 

 

Pin It