alpod 0127.1.2016

Rešpektovanie prírody nie je iba o citlivom postupe pri výrobe. Je záležitosťou postoja a toho, že berieme životné prostredie vážne. BOEN podlaha je produkt z prírodného materiálu. Úcta k prírode a k požiadavke udržateľnosti životného prostredia sa odráža v spracovaní a nakladaní so surovinami, ktoré pochádzajú z trvalo udržateľných lesov.

Snívate o živote v domove s celistvým štýlom? O domove, ktorý je jedinečný a vyjadruje vašu osobnosť? Nie ste sami. Interiérový dizajn nebol nikdy tak populárny ako v súčasnosti. Napriek obrovskej ponuke, ktorú poskytujú časopisy a blogy, rovnako ako širokej škále nábytku, textílií a farieb, mnoho ľudí zostáva zmätených. BOEN sa zaviazal, že vám pomôže nájsť to, čo sa vám páči.
V spolupráci s expertkou na štýl Helle Tjaberg identifikoval štyri hlavné skupiny štýlov: Pure Nordic, Modern Rustic, Urban Contrast a Classic Elegance. Všetko sú to trvajúce štýly s jasným historickým pôvodom a budú udávať akcent aj o mnoho rokov neskôr.

URBAN CONTRAST
Umožňuje hravé kombinovanie s organickými prvkami, živými farbami a grafickými vzormi. Štýl zvýrazňujú drevené podlahy v sivých a tmavohnedých odtieňoch.

alpod 02

 

PURE NORDIC
Čistý a jednoduchý dizajn v neutrálnych farbách. Je inšpirovaný mäkkým severským (nordickým) svetlom a blízkosťou k prírode. Štýl je dokonale dopĺňaný svetlými drevenými podlahami.

alpod 03   alpod 04

 

MODERN RUSTIC
Je uvoľnený a plný duše a tepla. Má korene v autentickom živote na vidieku, popritom si zachováva moderný vzhľad. Drevené podlahy sa vyznačujú rustikálnym povrchom.

alpod 05

 

CLASSIC ELEGANCE
Je rafinovaný, pokojný a usporiadaný. Materiály sú nádherné a objekty majú auru nadčasovej kvality. Elegantná drevená podlaha vo farbách od zlatej až po tmavohnedú kladie dôraz na štýl.

alpod 06

 

Viac informácií na stránke spoločnosti Alpod alebo v predajniach Floorexperts.

text a foto: Alpod

 

 

 

 

Pin It