Pin It

 

15.3.2013

 

Spoločnosť NESIA Interier Consulting po prvýkrát v tomto roku predstavila nové sedačky – ide o variabilné, flexibilné modely, pri ktorých sa dajú meniť tak podrúčky, ako aj polohovanie jednotlivých sedákov či opierok.

 

Nesia 01

 

„Prinášame aj sedačky sú na vysokých nožičkách, po ktorých je v poslednom období veľký dopyt aj kvôli vymoženosti robotických vysávačov. Na výber máme aj väčší výber látok ako minulý rok – vyše 2 500 – a nové modely rozkladacích pohoviek od dánskych dodávateľov, ktorí prišli s novou kolekciou. Takisto sme do Nitry priviezli nový model zameraný na cenu – ide o lowcost oproti ostatným modelom, ktorý sa dá vyrobiť aj so spacím lôžkom. Stále u nás platí výroba na mieru, takže klienti si vedia sami vybrať požadované rozmery aj poťahové materiály. Tento rok sme boli po inšpiráciu aj na výstave v Kolíne," uviedla Petra Kamzíková, sales manager spoločnosti.

 

Nesia 04

 

Nesia 03Vešiak Kaktus oslovil vtipným a zaujímavým riešením aj odbornú porotu, vďaka čomu si odniesol Cenu v kategórii Ostatné typy nábytku.

 

pripravila: Sláva Štefancová
foto: redakcia

 

 

 

 

Pin It