10.7.2013

 

Produktové portfólie spoločnosti sa rozrástlo o postele, nočné stolíky, komody a botníky, vďaka čomu si zákazníci môžu zariadiť spálňu v jednotnom materiálovom a farebnom duchu.

 

Hilkovic 01

 

K zariaďovaniu spálne treba pristupovať osobitým spôsobom, ide totiž o časť interiéru, ktorá je určená na oddych a odpočinok. Pri výbere postele, nočného stolíka alebo komody berte ohľad na veľkosť a funkčnosť miestnosti. Zvážte možnosť maximálneho využitia priestoru pre vstavanú skriňu, ktorú si môžete dať navrhnúť na mieru vašim potrebám. Následne si treba zodpovedať nasledujúce otázky: Máte radi jednoduchosť, funkčnosť a čisté línie? Alebo preferujete výrazné materiály a farby?

 

Čo si všímať pri výbere postele?

Pre pohodlný a kvalitný spánok je dôležitá dostatočne veľká ležiaca časť postele. Dĺžka lôžka by mala presahovať výšku postavy človeka minimálne o 20 cm. Odporúčaná šírka postele pri dvojlôžku je minimálne 160 cm. Výška postele spolu s matracom sa pohybuje od 45 do 50 cm.

 

Hilkovic 02 Hilkovic 03 Hilkovic 04

 

S ornamentmi izba zažiari
Štýlové ornamenty pre posuvné dvere skríň vkusne dotvoria charakter vášho priestoru.
Vyrábajú sa z kvalitnej vinylovej fólie, plotrujú podľa danej predlohy. Lepia sa z prednej strany laminovanej drevotriesky, skla, lacobelu. Ornamenty môžete umývať rovnako ako ostatné časti vstavanej skrine. V ponuke spoločnosti Hilkovič je pestrá paleta farieb s lesklou alebo matnou povrchovou úpravou. Motívy ornamentov sa dajú rôzne kombinovať podľa variantu skrine a požiadaviek zákazníka.

 

Hilkovic 05

 

Hilkovic 06 Hilkovic 07 Hilkovic 08

 

zdroj: Hilkovič

 

 

Pin It