12.11.2013

 

Aj napriek tomu, že sa dni skracujú, nemusíte smútiť. Práve naopak. Namiesto toho si vychutnajte dlhé noci a doprajte si dokonalú regeneráciu tela i duše. Aby sa vám príjemne spalo, vyberte si kvalitný matrac a dobre spálňu vetrajte. Ak sa v spálni chcete cítiť dobre aj cez deň, zlaďte ju z hľadiska farieb aj doplnkov.

 

Hilkovic postele 01

 

Spálňa je rovnako dôležitá ako ostatné izby vo vašom byte či dome. Aby ste mohli správne fungovať cez deň, potrebujete sa dobre vyspať. Výdatný spánok vám zabezpečí kvalitný matrac, potrebnú atmosféru zasa vykúzli vkusné zariadenie a príjemné farby. S problémom pri zariaďovaní spálne sa stretávame dosť často, najmä ak pri kúpe skrine hľadáme štýlovo aj farebne zodpovedajúcu posteľ, alebo naopak. Je pomerne náročné navrhnúť vstavanú skriňu tak, aby zodpovedala vašej predstave aj cene. Keď aj vynaložíte toľko úsilia, nakoniec zistíte, že ešte viac času a energie vám zaberie hľadanie postele, komody alebo nočného stolíka v rovnakej farbe a vo vhodnom dekore.

 

Hilkovic postele 02

 

Neslúži len na spánok
Na ušetrenie vášho času a uľahčenie zariaďovania celej spálne prichádza spoločnosť Hilkovič s ponukou postelí, komôd a nočných stolíkov ako komplexného riešenia vašej spálne. Teraz môžete mať všetko v jednej farbe, v jednom dekore. Pomôže vám to vytvoriť ideálnu spálňu, v ktorej sa budete cítiť príjemne a pohodlne. Postele Hilkovič spĺňajú všetky kritéria kvality potrebné pre dokonalý oddych vášho organizmu. V ponuke nájdete celé riešenia postelí s matracmi a roštmi od popredného slovenského výrobcu s 20-ročnou tradíciou. Matrace z kvalitných materiálov zodpovedajú všetkým zdravotným, ortopedickým aj hygienickým požiadavkam na kvalitný a zdravý spánok. Dôležitá je aj správna podpora matraca, teda rošt s rovnými alebo predpätými lamelami, vzdialenými od seba maximálne 5 cm. Postele sú vyrobené z kvalitného materiálu a ich prednosťou je aj polohovateľná výška uloženia roštu. Variant postele sa odvíja od jej šírky. Kombinácia materiálov by mala vychádzať z vášho estetického cítenia, pretože farby výrazne ovplyvňujú psychiku človeka. Pamätajte na to, že spálňa by mala slúžiť na oddych a regeneráciu, nie iba na spánok.

 

Hilkovic postele 03

 

Hilkovic postele 04 Hilkovic postele 05

 

zdroj: Hilkovič

 

 

 

Pin It