Pin It

 

Súčasná neľahká situácia vyvolaná pandémiou koronavírusu, konkrétne obmedzenie pohybu osôb, odchod zahraničných robotníkov a spomalenie administratívy súvisiacej so stavebným konaním sa negatívne prejavila aj u mnohých stavebníkov rodinných domov, ktorí svoje stavby už začali alebo ktorí sa v týchto týždňoch chystali svoju stavbu začať.

 

Jarní akce PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný stěna roleta 180x180

S pochopením pre tieto nepredvídateľné okolnosti sa rozhodla spoločnosť HELUZ svoju každoročnú Jarnú akciu v tomto roku mimoriadne predĺžiť. V jej rámci tak majú stavebníci o celý mesiac viac na registráciu (15. mája 2020), ako aj na vývoz muriva HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1, za ktorý môžu získať nosné žalúziové a roletové preklady za 1 €/ks (s kauciou až do 31. júla 2020).

 

 

Jarní akce Zabudované nosné roletové a žaluziové překlady HELUZ

 


Minimálnou úsporou je pre stavebníkov okolo 120 € za najkratší roletový a žalúziový preklad, ale mnohým stavebníkom spoločnosť Jarní akce PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný plnýHELUZ touto akciou už prispela rádovo v tisícoch eur. Berieme to ako našu formu podpory slovenského stavebníctva v komplikovanej dobe, pretože ušetrené prostriedky môže stavebník využiť na iné účely v ďalších fázach stavby bez toho, aby musel obetovať budúci komfort bývania,“ vysvetľuje obchodný riaditeľ spoločnosti HELUZ.

 

  

HELUZ Jarní akce prodloužena SK 480x480px 2

 

Jarná akcia HELUZ 2020 je určená pre koncových zákazníkov (fyzické osoby), ktorí si objednajú stavebný materiál HELUZ pre hrubú stavbu vlastného rodinného domu na Slovensku a odoberú ho v stanovenom termíne. Podmienkou účasti je registrácia predĺžená do 15. mája 2020, spracovanie Výkazu výmer podľa projektovej dokumentácie a odobratie stavebného materiálu od spoločnosti HELUZ. Za každých ucelených 15 paliet obvodového muriva HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žalúziový a roletový preklad HELUZ za 1 €/ks vrátane DPH.

 

Podmienky pre získanie akciovej ponuky www.heluz.sk/akcie.

 

 

Jarní akce PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný 1

 

Spoločnosť HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. patrí medzi troch najväčších výrobcov murovacích systémov na našom trhu, ako jediná je rýdzo česká. Tradícia tejto rodinnej firmy spadá až do roku 1876, keď Jan Řehoř v Dolnom Bukovsku postavil prvú žiarovú pec a z vyťaženej hliny vypálil prvé tehly. Dnes má spoločnosť HELUZ výrobné závody okrem Dolného Bukovska ešte v Hevlíne a Libochoviciach, kde vyrába kompletný stavebný systém HELUZ zahŕňajúci obvodové aj vnútorné tehlové bloky vrátane tehál s najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami na trhu radu HELUZ FAMILY 2in1 pre nízkoenergetické a pasívne domy. Spoločnosť HELUZ v roku 2017 na trh uviedla aj prvú kompaktnú brúsenú AKU tehlu sendvičovej skladby tehla-minerálna vlna-tehla so vzduchovou nepriezvučnosťou Rw = 57 dB pri celkovej hrúbke 21 cm pod názvom HELUZ AKU KOMPAKT 21 brúsená. Revolučnou novinkou je tekutá, vopred pripravená silikátovo-disperzná malta HELUZ SIDI na efektívnejšie murovanie, ktorá sa nanáša systémovým valčekom ako pri maľovaní. Novinkou roku 2020 je PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s variabilným vnútorným priestorom na umiestnenie vonkajšej tieniacej techniky, ktorý je určený na jednovrstvové murivo z tehál HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1. Sortiment ďalej tvoria ploché preklady, keramické stropy, komínové systémy a špeciálne tvarovky.

 

 

Viac informácií nájdete na HELUZ

 

 Prečítajte si tiež:

Najúčinnejšie klimatizácie a ozónové generátory, ktoré bojujú proti vírusom

wind free ultra 2 

Pin It