Tradičný výrobca kvalitných strešných krytín, spoločnosť Ruukki, pokračuje v rozširovaní svojho portfólia. V týchto dňoch zaradil fínsky výrobca do ponuky novú krytinu, a to Monterrey Grand. Krytina Monterrey Grand sa od pôvodnej krytiny Monterrey líši vyššou vlnou profilu. Tento nový model nie je prvým v ponuke spoločnosti Ruukki, u ktorého bola vlna zvýšená. Už skôr získala podobnú úpravu Decorrey Grand. Obľúbená krytina Monterrey vychádza v ústrety dopytu po pestrejšom výbere variácií krytín a ich farebných prevedení.

Regent ZX

 

Monterrey patrí k najdlhšie vyrábaným a najpopulárnejším krytinám na slovenskom trhu a teraz ju Ruukki ponúka tiež v prevedení Grand. Jej dizajn nadväzuje na tradíciu pálených škridiel s vyššou vlnou.D002.A07653 RR2H3 1 REGENT GRAND TS54 350 1100 05MM
"Monterrey Grand vytvára širší výber pre všetkých, ktorí uvažujú o veľkoformátovej krytine v ojedinelom a elegantnom prevedení typu Monterrey. Spodná hrana šablón krytiny je vyrezaná po vlne, čo prispieva k pokojnému, ucelenému dojmu a vzhľadu odkvapovej hrany strechy," popisuje marketingový špecialista Ruukki, Jan Hála.

 

Špecifickým rysom Monterrey Grand je okrem vyššej vlny klasického formátu tiež zahnutie plechu na okraji strechy.
Výhodou tejto veľkoformátovej krytiny je pestrý výber farebných prevedení.
Monterrrey Grand si môžete zvoliť v siedmich najpopulárnejších farbách. Osobitý vzhľad môžete umocniť voľbou rôznych verzií povrchovej úpravy. Tá je k dispozícii s lesklým, alebo matným povrchom.
Ruukki Monterrey Grand sa hodí k rozmanitým typom budov, čo ju spolu s ďalšími vlastnosťami predurčuje k jednému z najobľúbenejších modelov od Ruukki. Krytina Monterrey Grand je k dispozícii v triedach kvality Ruukki 50 Plus, Ruukki 40 a Ruukki 30.

 

 

Viac na www.ruukki.sk

 

Prečítajte si tiež: 

EN Graphics the switch standard single click

Pin It