Aby bolo kde hlavu skloniť - štýlový penzión Kalvín s ponukou relaxu vo wellness centre a gastronomickými zážitkami vytvárajú pohodu a lepšie miesto pre život. 

 

apartman 1

apartman 2

 

Kalvín Restaurant & Pension v Rastislaviciach, nachádzajúci sa len 2 km od termálnych vôd v Poľnom Kesove začal plniť svoje plány aj v tejto neľahkej dobe poznačenej vírusom COVID-19.

Zvýšený dopyt po ubytovaní v penzióne si vyžiadal zväčšenie jeho kapacity. Majitelia sa rozhodli „obetovať“ doterajšie kancelárske priestory a vybudovať nový Luxusný rodinný spa apartmán. Apartmán bude vybavený v modernom štýle s pokojnou atmosférou a nadštandardným vybavením.

 

"Pohoda a gastronómia vie byť umením".

 

apartman 3


V hlavnej obývacej miestnosti okrem vlastného krbu, domáceho kina, playstation pre deti a minibaru, ktorý je k dispozícii v cene pobytu, je umiestnený aj pracovný kútik, ktorý si môžu návštevníci vychutnať s naším nespresso programom. V priestrannej kúpeľni s hviezdnym nebom si budú môcť hostia utužiť zdravie v infra saune a rozmaznať sa luxusnou spa kozmetikou s obsahom Evian minerálnej vody. V spálni sa po tom všetkom budú hostia cítiť jednoducho takí dokonalí ako Michelangelov Dávid, ktorý je hlavným motívom fototapiet,“ hovorí Mário Červenka, majiteľ Kalvín Restaurant & Pension.

 

apartman 15

 

Rekonštrukcia potrvá približne 1,5 mesiaca a dvere apartmánu pre hostí sa otvoria v symbolickom dátume 2. júna 2020, presne 8 rokov od otvorenia Kalvín Restaurant & Pension.
Ochotný personál a chutná kuchyňa pozostávajúca z tradičných sezónnych jedál, chrumkavej pizze, šalátov, dezertov, voňavej kávy a vlastného vína v našich hosťoch pocit spokojnosti zaručene umocnia.

 

 Prečítajte si tiež:

Montované športové haly – PEM aréna Stará Ľubovňa

 MG 4031

 

Pin It